Stali sme sa súčasťou medzinárodnej siete AFLATOUN

O nás, spolupráca - 1. februára 2018

Naša organizácia sa stala plnohodnotným členom medzinárodnej siete Aflatoun. Jedná sa o organizáciu sídliacu v Holandsku, ktorá ponúka sociálne a finančné vzdelávanie pre deti a mládež po celom svete. Prostredníctvom silnej siete 192 partnerov and 26 vlád dokáže táto sieť zapojiť do svojich programov takmer 4,5 milióna detí a mladých ľudí každoročne vo viac ako 100 krajinách.Aflatoun vytvára vysokokvalitné vzdelávacie programy pre rôzne vekové skupiny, ktoré môžu byť prispôsobované lokálnym potrebám a špecifickým okolnostiam. Tréningy sa poskytujú aj pedagogickým pracovníkom. Súčasťou programu je aj realizácia výskumov a evaluácia kvality a efektivity vzdelávacích programov.

Share This Post!

sk_SKSK